Regeneracja DPF
Gliwice

Zwiększone spalanie przy mniejszej mocy silnika to wyraźny sygnał, że należy przyjrzeć się filtrowi cząstek stałych, czyli DPF. Być może wymaga on jedynie dokładnego wyczyszczenia, wówczas bez większych ingerencji można przywrócić mu stuprocentową sprawność. Nie zwlekaj, ponieważ to może prowadzić do poważniejszych problemów. Sprawdź, co mamy do zaoferowania kierowcom z Gliwic i okolic!

Czyszczenie DPF Gliwice

Jeśli czyszczenie okazuje się niewystarczające, konieczne może być przeprowadzenie kompleksowej regeneracji DPF. W tym celu w pierwszej kolejności dokonujemy diagnostyki w celu rozpoznania źródła problemu, identyfikując stopień zanieczyszczenia oraz wydajności filtra. Następnie czyścimy element, usuwając cząstki stałe i inne zanieczyszczenia, aby przywrócić swobodny przepływ powietrza. Jeżeli jest to konieczne, przeprowadzamy prace z zakresu regeneracji, dzięki czemu przywracamy filtrowi pierwotne właściwości filtrujące. Po zakończonych pracach każdy element poddajemy dokładnej kontroli jakości, aby mieć pewność, że ponownie zamontowany w aucie zostanie idealnie sprawny filtr DPF (spełniający wszelkie normy wydajności). Klientom z Gliwic i innych miejscowości oferujemy konkurencyjne ceny, a przede wszystkim szybką realizację. Zapraszamy do kontaktu z warsztatem Kartel!

regeneracja dpf opole

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług

Oddając w nasze ręce samochody i regenerację ich kluczowych części, możecie zaufać profesjonalizmowi firmy Kartel i jej pracownikom, którzy od lat specjalizują się w tej działalności.