Serwis
samochodowy

Serwisowanie samochodów pozwala na utrzymanie ich w pełnej sprawności przez długie lata. Dbając o swoje auto, jednocześnie dbacie o bezpieczeństwo swoje i najbliższych, a także o własny komfort korzystania z pojazdu. Minimalizuje się wówczas ryzyko wystąpienia awarii, w najmniej odpowiednim momencie. W naszym warsztacie wykonujemy kompleksowe usługi serwisowe dla naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firmowych i flotowych.

Przyjeżdżając do naszego serwisu, możecie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, jakie będą indywidualnie dostosowane do waszych potrzeb. Nasz serwis świadczy profesjonalne usługi i diagnostykę problemów związanych z samochodami. Zapewniamy opiekę nad samochodami, także pogwarancyjną, w konkurencyjnych cenach. To między innymi wymiana płynów eksploatacyjnych, opon czy usługi blacharsko-lakiernicze najwyższej jakości.

Nasi profesjonalni pracownicy, z doświadczeniem, staną się wsparciem pod względem technicznej opieki nad samochodem. Oferujemy dostęp do systemu elastycznych usług serwisowych z zastosowaniem oryginalnych części bądź zamienników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług

Oddając w nasze ręce samochody i regenerację ich kluczowych części, możecie zaufać profesjonalizmowi firmy Kartel i jej pracownikom, którzy od lat specjalizują się w tej działalności.