Regeneracja
tylnych belek
Peugeot, Citroen, Renault

Jednym z elementów samochodu, który ulega uszkodzeniu jest tylna belka auta. Podejmujemy się jej regeneracji, a nie jedynie wymiany na nową, co pozwala właścicielom francuskich aut zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nie każdy warsztat samochodowy jest gotowy do takiego działania.

My kompletnie zregenerujemy tylną belkę w samochodach produkcji francuskiej takich jak: Peugeot, Citroen, Renault.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, który na to pozwala. Wykorzystujemy do tego celu również najwyższej jakości części i materiały pozyskiwane od renomowanych dostawców. Dlatego możemy zagwarantować, że zregenerowana tylna belka długo posłuży użytkownikowi. Naprawiamy tylne belki w popularnych na polskich drogach samochodach francuskich.

Proces regeneracji jest taśmowy, dzięki czemu można go znacznie przyspieszyć. Obejmuje on demontaż dostarczonych belek przy użyciu ściągaczy hydraulicznych.
Kontrolujemy i weryfikujemy poszczególne części belek oraz drążki skrętne. Wszystkie elementy są myte oraz piaskowanie. Na koniec malujemy belkę farbą antykorozyjną i wówczas nadaje się ona od razu do zamontowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług

Oddając w nasze ręce samochody i regenerację ich kluczowych części, możecie zaufać profesjonalizmowi firmy Kartel i jej pracownikom, którzy od lat specjalizują się w tej działalności.