Regeneracja DPF
Namysłów

Namysłów i okolice to region, z którego mieszkańców zachęcamy do powierzania nam fachowej regeneracji DPF. Jako wykwalifikowani mechanicy przed podjęciem się pracy zawsze przeprowadzamy przegląd pojazdu w celu oceny stanu zużytych części. Podczas pierwszej wizyty uczciwie określamy, czy filtr cząsteczek stałych DPF nadaje się do regeneracji, czy rozsądniejszym oraz bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wymiana części na nową. Klientów indywidualnych i biznesowych z Namysłowa zapraszamy do warsztatu zlokalizowanego w Krasiejowie!

Specjalistyczne czyszczenie DPF – Namysłów

Filtr cząsteczek stałych wychwytuje szkodliwe dla ludzi zanieczyszczenia, tak, aby nie przedostawały się one do powietrza. Ma on jednak ograniczoną „pojemność”, dlatego to normalne, że wraz z eksploatacją auta dochodzi do zatkania DPF. Wówczas jeśli chcesz uniknąć kosztownej wymiany części – zleć jej regenerację profesjonalistom. Renowacja komponentu polega na jego precyzyjnym oczyszczeniu z sadzy i innych zanieczyszczeń oraz przywróceniu go do stanu niemal fabrycznego. Dołącz do grona zadowolonych Klientów firmy Kartel, którym w krótkim czasie udało się odzyskać sprawność układu wydechowego bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Niezależnie od tego, czy pochodzisz z Namysłowa, czy innej okolicznej miejscowości – skontaktuj się z nami w celu skorzystania z regeneracji DPF!

czyszczenie dpf namysłów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług

Oddając w nasze ręce samochody i regenerację ich kluczowych części, możecie zaufać profesjonalizmowi firmy Kartel i jej pracownikom, którzy od lat specjalizują się w tej działalności.