Stacja
diagnostyczna

Nasza stacja kontroli pojazdów oferuje wszystkim właścicielom samochodów kompleksowe usługi diagnostyczne. Przeprowadzamy badania techniczne, w tym obowiązkowe przeglądy pojazdów. Badanie auta należy przeprowadzić przed każdą rejestracją pojazdu, ale nie tylko. Właściciele pojazdów powinni pamiętać o konieczności wykonywania takich badań cyklicznie. Pierwsze badanie powinno odbyć się w ciągu trzech lat od daty pierwszej rejestracji, a następne przed upływem pięciu lat. Każde kolejne odbywa się już zgodnie z wytycznymi prawa – co roku. W przypadku niektórych pojazdów są odstępstwa od tej reguły. Bez wizyty na stacji nie ma możliwości przedłużenia ważności badania technicznego auta. Takim samochodem nie powinniśmy się też poruszać po drogach ze względu na bezpieczeństwo oraz warunki ubezpieczenia.

Oferujemy także przeglądy doraźne, które okazują się bardzo przydatne, jeśli ktoś wybiera się w dalszą podróż, między innymi za granicę i chciałby poznać realny stan techniczny swojego samochodu. Można też skorzystać z naszej oferty przy zakupie samochodu używanego – po sprawdzeniu jego stanu podamy, jakie niezbędne naprawy czekają ewentualnego nabywcę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług

Oddając w nasze ręce samochody i regenerację ich kluczowych części, możecie zaufać profesjonalizmowi firmy Kartel i jej pracownikom, którzy od lat specjalizują się w tej działalności.